Önkormányzati sajtószolgálat
MTI - hírügynökség
2024. március 2. szombat
Hírek témák szerint

CSETÉNY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2017. november 30., csütörtök 10:49

A CSETÉNYI VÁMBÉRY ÁRMIN ÁLTALÁNOS ISKOLA INFRASTRUKTURÁLIS FEJLESZTÉSE
A Veszprémi Tankerületi Központ sikerrel pályázott az EFOP-4.1.2-17-2017-00059 kódszámú "Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése" című projekt támogatására. A 635.487.699.- Ft, - 100%-os támogatású vissza nem térítendő - Európai Uniós támogatás segítségével a projekt a Széchenyi 2020 program keretén belül valósul meg. 
A csetényi általános iskolában megvalósuló program célja, hogy minőségi oktatásban, értékközvetítő, támogató nevelésben részesüljenek tanulóink.
A fenti célok megvalósítása érdekében infrastrukturális fejlesztéseket végzünk az épületen. A régi tornaterem helyén 450 m2-es új tornacsarnok épül, két új tanteremmel bővül iskolánk. Jelentős belső átalakításokat is tervezünk. Több szaktantermet alakítunk ki (fizika labor, természettudományos, művészeti, informatika), melyek berendezése, bútorzata - hasonlóan a többi tantereméhez - teljesen új lesz. Önálló terembe kerül az iskolai könyvtár. Új közösségi tereket hozunk létre mindkét szinten. Az öltözők feletti beépítendő térben kerülnek elhelyezésre az irodák. Felújítjuk a víz-, csatorna- és elektromos hálózatot, új gázfűtéses rendszer épül ki. Megújul az iskola informatikai rendszere, minden szak- és osztályterembe új szemléltető-, informatikai- és az oktatást segítő eszközöket szerzünk be. Az épület energiahatékonyságát növeli a külső hőszigetelés, a nyílászárók cseréje, a napkollektoros rendszer elhelyezése a tetőn. 
Az újonnan épített, átalakított, felújított, korszerűsített tantermek, szaktantermek és a mindennapos testneveléshez szükséges terek összes alapterülete 1.897 m2.
A projekt időtartama: 2017. 10. 01 - 2019. 11. 30. 
A projektről további információ kérhető: Csetényi Vámbéry Ármin Általános Iskola Cím: 8417 Csetény, Rákóczi utca 22. Kapcsolattartó: Sári Attila Telefon: +36 (88) 587 010 E-mail: csetenyiskola@gmail.com  Honlap: www.csetenyiskola.hu/palyazatnyilvanossag

1 csatolt dokumentum Csetény EFOP sajtóközlemény
Vissza

Küldje tovább ismerősének

Nyomtatóbarát változat


Önkormányzati érdekszövetségek hírei
Magyar Polgármesterek XII. Világtalálkozója
2018. június 28., csütörtök 12:56
A Magyar Önkormányzatok Szövetsége    2018. június 29-30-án  Gödöllőn rendezi meg a
 Magya...
TÖOSZ állásfoglalás a 2018. évi központi költségvetésről
2017. május 26., péntek 09:27
A Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége (TÖOSZ) kibővített Elnöksége 2017. május 23-ai ül...
Országos önkormányzati szövetségek szolidaritási nyilatkozata
2016. június 8., szerda 19:13
Az Önkormányzatok Nemzeti Együttműködési Tanácsa (ÖNET) önkormányzati oldalát képviselő Elnökök T...
Belügyminisztérium hírei
Közlemény
2010. július 23., péntek 15:49
A belügyminiszter 2010. július 22-ei, a működésképtelen helyi önkormányzatok támogatásáról szóló ...
A megszűnt Önkormányzati Minisztérium archív hírei
Az önkormányzati rendszer átalakításáról, az önkormányzatokat ...
2010. június 28., hétfő 17:02
Az új kormány önkormányzatokat érintő elképzeléseiről esett szó az ETK Önkormányzati Klub legutób...
Kormányzati segítség a zempléni településeknek
2010. május 13., csütörtök 11:29
Dr. Pataki István, az Önkormányzati Minisztérium szakállamtitkára és dr. Hoffmann Imre, az Ország...
RSS  ▪  Impresszum  ▪  Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. © Minden jog fenntartva.