Önkormányzati sajtószolgálat
MTI - hírügynökség
2022. június 26. vasárnap
Hírek témák szerint

ONGA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2022. június 23., csütörtök 11:35

Kezdetét veszi az Ongai Sportcentrum öltöző épületének tetőtér beépítése
Az Ongai Sportegyesület az Ongai Sportcentrum öltöző épületének tetőtér beépítésének munkálataira pályázatot nyújtott be a Magyar Falu Program Falusi Civil Alap programja keretében meghirdetett „Civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása” 2021 felhívásra.  

A Miniszterelnökség az FCA-KP-1-2021/1-000344 azonosítószámú programot 5.999.991 Ft-tal támogatta.

A program indokoltsága:
Az épület 2011-ben teljesen megújult, bővítésen esett át, ugyanakkor az akkori költségvetés nem tette lehetővé a tetőtér beépítését, felújítását. Emiatt megszűnt az épületben található egyetlen közösségi tér.  

A pályázati összeg elnyerésével lehetőség nyílik arra, hogy a városunk lakóinak, illetve egyesületünk és partner csapataink számára létrehozzunk hasznos, szükséges tereket a munkájuk zavartalan elvégzésére, illetve rendezvények, összejövetelek megszervezésére.  

A projekt célja:
A létrehozandó helyiségben kialakításra kerül egy edzői iroda, ahol a szakemberek megfelelő módon készülhetnek fel az edzésekre, megtervezhetik a munkát, értekezleteket, továbbképzéseket tarthatnak, ily módon is biztosítva a gyerekek fejlődését. Kialakításra kerül egy masszázs helyiség is, amely elősegíti az estleges sérülések utáni gyors rehabilitációt, valamint a lakosság számára is elérhetővé tesszük ezt a szolgáltatást. A közösségi tér létrehozása pedig lehetővé teszi 50-60 fő számára csapatépítő programok szervezését, civil rendezvények megtartását. Hosszú távú elképzelés, hogy nem csak a sportbarátoknak lesz otthona a Sportcentrum, hanem családi rendezvények, valamint civil és szakmai előadásoknak is.

1 csatolt dokumentum Kozlemeny
Vissza

Küldje tovább ismerősének

Nyomtatóbarát változat


Önkormányzati érdekszövetségek hírei
Magyar Polgármesterek XII. Világtalálkozója
2018. június 28., csütörtök 12:56
A Magyar Önkormányzatok Szövetsége    2018. június 29-30-án  Gödöllőn rendezi meg a
 Magya...
TÖOSZ állásfoglalás a 2018. évi központi költségvetésről
2017. május 26., péntek 09:27
A Települési Önkormányzatok Országos Szövetsége (TÖOSZ) kibővített Elnöksége 2017. május 23-ai ül...
Országos önkormányzati szövetségek szolidaritási nyilatkozata
2016. június 8., szerda 19:13
Az Önkormányzatok Nemzeti Együttműködési Tanácsa (ÖNET) önkormányzati oldalát képviselő Elnökök T...
Belügyminisztérium hírei
Közlemény
2010. július 23., péntek 15:49
A belügyminiszter 2010. július 22-ei, a működésképtelen helyi önkormányzatok támogatásáról szóló ...
A megszűnt Önkormányzati Minisztérium archív hírei
Az önkormányzati rendszer átalakításáról, az önkormányzatokat ...
2010. június 28., hétfő 17:02
Az új kormány önkormányzatokat érintő elképzeléseiről esett szó az ETK Önkormányzati Klub legutób...
Kormányzati segítség a zempléni településeknek
2010. május 13., csütörtök 11:29
Dr. Pataki István, az Önkormányzati Minisztérium szakállamtitkára és dr. Hoffmann Imre, az Ország...
RSS  ▪  Impresszum  ▪  Duna Médiaszolgáltató Nonprofit Zrt. © Minden jog fenntartva.