CSONGRÁD-CSANÁD VÁRMEGYEI ÖNKORMÁNYZAT
2011. április 15., péntek 13:52

Igazgatói pályázat a Móra-múzeumban
Nyugdíjazására tekintettel, a jogszabályok által biztosított 8 hónap felmondási idővel megszüntette Dr. Zombori István közalkalmazotti jogviszonyát, és a Móra Ferenc Múzeum igazgatói állásának betöltésére pályázatot hirdet a Csongrád Megyei Önkormányzat Közgyűlése. Az előterjesztésről zárt ülés keretében határoztak a képviselők. Az új megyei múzeumigazgató kinevezéséig a vezetői feladatok ellátásával az általános helyettest, Dr. Gaskó Bélát bízta meg a testület, tekintettel arra, hogy Dr. Zombori István az elkövetkezendő időben részben szabadságát, részben pedig felmentési idejét tölti.

A pályázatot a Nemzeti Közigazgatási Intézet internetes oldalán (www.kozigallas.gov.hu) és a Csongrád Megyei Önkormányzat honlapján (www.csongrad-megye.hu) hirdetik meg. A beérkező pályázatokat szakmai bizottság véleményezi majd, köztük Dr. Réthelyi Miklós, nemzeti erőforrás miniszter delegáltja.