GYŐR-MOSON-SOPRON VÁRMEGYEI ÖNKORMÁNYZAT
2011. május 31., kedd 08:31

Szerdán írják alá a vállalkozói szerződést
Eredményesen zárult az „Infrastruktúra-fejlesztés a Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban, mint egészségpólusban” című fejlesztési projekt kivitelezőjének kiválasztását célzó közbeszerzési eljárás. A folyamat következő állomása a vállalkozási szerződés megkötése lesz, melyet a munkaterület átadása és a kivitelezési munkálatok megkezdése követ. A vállalkozási szerződés aláírására 2011. június 1-jén, szerdán 11.00 órakor Győrött, a Megyeháza Gobelin termében (Árpád út 32. I. emelet) kerül sor. A rendezvényen tájékoztatást adunk a közbeszerzési eljárás folyamatáról, a beruházás főbb munkafázisairól, bemutatkozik a kivitelező, ismertetjük a fejlesztéssel érintett terület közlekedésének változásait, az egyes munkarészek esetében várható kezdési és befejezési határidőket, valamint a munkálatok megkezdésével összefüggő, a betegek, a látogatók és a környéken lakók számára fontos közérdekű információkat.

Összefoglaló a fejlesztésről és további részletek a hivatkozott webcímeken.

1 csatolt kép latvanyterv