ALGYŐ NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2011. június 2., csütörtök 10:52

Nemzetközi első helyezés taekwondo és hapkido szakágban – az algyői Tari Viktor első a taekwondo-sok között!
Az algyői Tari Viktor már 4 éves kora óta a taekwondo szerelmese. Sportol és edz, miközben országos és nemzetközi eredményeket mutat fel. A hódmezővásárhelyi Máté Taekwondo és Hapkido Közhasznú Egyesület algyői sportolója a Budapesten, 2011. március 26-án  megrendezett XI. Országos Diákolimpia és Engrich Mariann Emlékversenyen ifjúsági IV. korcsoportban (14-17 évesek) az előkelő II. helyezést hozta haza, míg az április 16-án, a 7 danos GM. Choi Kil Bong nagymester jelenlétében megrendezett első nemzetközi Nyílt Magyar Hapkido Bajnokságon három nemzet 125 versenyzője közül I. helyezést ért el.

A fiatal algyői sportolónak ezúton gratulálunk és további eredményes versenyzést kívánunk!