DÉVAVÁNYA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2009. július 3., péntek 08:43

Pályázati felhívás - Pályázatíró referens munkakör betöltésére
Pályázatot meghirdető szerv: Városi Önkormányzat Polgármesteri Hivatal  Dévaványa 5510 Dévaványa Hősök tere l.

Meghirdetett munkakör: pályázatíró  referens  -  teljes munkaidőben, határozatlan idejű  közszolgálati jogviszonyban.

Ellátandó feladatok:
A hazai és EU-s pályázatok figyelése, pályázatírás, pályázatokhoz adatszolgáltatás, pályázatíró céggel kapcsolattartás. Végrehajtás és az ahhoz kapcsolódó feladatok elvégzése és koordinálása.
Munkakörhöz tartozó főbb tevékenységi körök:
Pályázatírás, végrehajtás és ahhoz kapcsolódó feladatok elvégzése és koordinálása, operatív pályázati tevékenység.

Illetmény :
·        Ktv. és az Egységes közszolgálati szabályzat rendelkezései  szerint.

Pályázati  feltételek :  magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség. Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség.

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent: műszaki végzettség, pályázatírásban és lebonyolításban szerzett gyakorlat

Pályázathoz csatolni kell:
·        iskolai végzettséget igazoló okiratok  másolatát,
·        személyes önéletrajzot,
·        3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt.

Munkakör  betölthetőségének időpontja:    2009.   augusztus 3.

Pályázat benyújtásának határideje:             2009.    július 22.

Pályázat elbírálásának határideje:               2009.    július 30.

A pályázatot zárt borítékban postai úton  „ Pályázatíró referens pályázat” megjelöléssel kell benyújtani  Városi Önkormányzat  Polgármesteri Hivatal 5510 Dévaványa Hősök tere l. címre.

A pályázattal kapcsolatban felvilágosítást Balogh Csilla jegyző  ad. Tel: 66-483-049