SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2011. július 27., szerda 19:05

Ismét Közlekedésbiztonsági Nyári tábor Szegeden
A játékos programok mellett szakmai előadások és kommandós bemutató is várja azokat a gyerekeket, akik a Csongrád Megyei Balesetmegelőzési Bizottság XIV. Közlekedésbiztonsági Nyári Táborában vendégeskednek Gyálaréten. A különleges táborba nem lehetett jelentkezni, ide azok a gyerekek nyertek meghívást, akik a tanév során jó eredményt értek el valamely közlekedésbiztonsági versenyen. A gyerekek szakmai napon vesznek részt, amelyen a társszervek látványos bemutatóit tekinthetik meg, majd a hódmezővásárhelyi laktanyát járják körbe, de lesz kerékpáros ügyességi verseny is. Ez alatt a néhány nap alatt a fiatalok felszabadultan, játékos formában ismerkedhetnek meg a közlekedésbiztonság szempontjából legfontosabb szabályokkal.