SÚR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2011. szeptember 21., szerda 11:51

Csima Pongrác Guiness rekord kísérlete 2011.09.24-én
Csima Pongrác Súr község lakója Guiness rekord kísérletre készül. A név nem lehet teljesen ismeretlen számunkra, mert Pongrác korábban már több rekordot is felállított, szerepelt már több Rtl Klubos hírműsorban, illetve a Csillag születik egyik szereplője volt. 2007-ben a fél óra alatti dekázás ( legtöbb labdaérintés lábbal ) rekordját állította be, 30 perc alatt 4329 labdaérintést produkálva. Legutóbbi rekordja a ”fekve dekázás a leghosszabb ideig” volt, amit korábban a svéd Tomas Lundman 10 perc 4 mp-es idejével tartotta. Pongrác jócskán túlszárnyalta ezt az időtartamot, több, mint 60 percen keresztül tartotta a levegőben a labdát. Már akkor szerettük volna, hogy ez az ember feletti teljesítmény bekerüljön a Guiness rekordok könyvébe, sajnos próbálkozásaink hiába valónak bizonyultak. Ezúttal viszont előre jeleztük a rekord kísérletet, regisztráltunk az angliai Guiness rekordok honlapján. Minden más már a saját rekordját megdöntő Pongrácon múlik és joggal bízunk abban, hogy bár a lécet magasra tette, de legnagyobb kihívóját: saját magát is képes lesz túl szárnyalni!
A rekord megdöntésére a hétvégén kerül sor 2011.09.24-én ( szombaton) 13:00-kor a Súri Művelődési Házban ( Súr, Petőfi S. u. 50.) . Várunk minden kedves érdeklődött, hogy együtt szurkolhassunk a labda zsonglőrnek, hogy elérje a célját. Kis községünkben azon a napon még Szüreti felvonulás is lesz, úgyhogy a látogatok élményekben gazdag napnak néznek elébe.