SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2011. október 11., kedd 11:21

Alkalmi közlekedési kiállítás a „trolikönyvtárban”
A Somogyi-könyvtár október 9-én Könyves Vasárnapot rendezett, melynek keretében változatos programokkal várták a családokat egész nap. Az 1-es villamos vonal fölújítása miatt az idei könyves vasárnapon a Szegedi Közlekedési Kft. segítségével trolibuszra száll a Somogyi mozgókönyvtára. Az SZKT 8-as járatának vonalán 10-18 óráig körbejáró „trolikönyvtárban” ingyenesen kaphattak fél évre szóló olvasójegyet a könyvbarát utasok, s megnézhették a szegedi troliközlekedés történetét illusztráló alkalmi kiállítást is. Ez utóbbi a Csongrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Somogyi-könyvtár együttműködésének köszönhetően jött létre, amely egyben a november 17-18-án Szegeden, a kamaránál megrendezésre kerülő XIII. Nemzetközi Közlekedési Konferencia beharangozója is.

1 csatolt kép 1