ÉRPATAK KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2011. december 13., kedd 14:45

A liberális jogvédelem és a nemzetközi kisebbségpolitika eredményei
Morvai Krisztina európai parlamenti képviselőnek és Orosz Mihály Zoltán, Érpatak polgármesterének közös tanulmányútján olyan sajnálatos módon általánossá vált jelenséget tapasztalták meg, mely a teljes vidéket sújtja.
Magyarország számos részén az emberek mindennapjainak szerves részévé vált a lopások, fosztogatások, fenyegetések, erőszakos bűncselekmények elszenvedése, illetve a bűnözőktől való megalapozott félelem. A rendőrség, az állam szinte teljesen magukra hagyja a kiszolgáltatott embereket, az áldozatokat.

A tanulmányút során Morvai Krisztina és Orosz Mihály Zoltán eljutottak Jászberénybe is, az ottani tapasztalatok megtekinthetők az alábbi videókon (rövid és hosszabb változat).

Az európai roma-stratégia 20 éves munkájának "eredményei" 2011-ben.

A liberális jogvédelem, a nemzetközi globalista kisebbségpolitika és a halmozott hatósági mulasztás-sorozatok "áldásos gyümölcsei"