BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2009. augusztus 18., kedd 13:53

Pályázat csepeli, nem lakás célú helyiségek bérleti jogára
A Csepeli Önkormányzat versenytárgyaláson hirdeti meg a tulajdonát képező, nem lakás céljára szolgáló helyiségek bérleti jogát. A pályázati dokumentáció átvehető: a Csevak  Zrt. ügyfélszolgálatán (1215 Budapest, Katona József utca 62-64.) 2009. augusztus 19-től, illetve a részletes lista megnézhető és letölthető  a www.csepel.hu és a www.csevak.hu internetes címről. A helyiségek megtekinthetők: előzetes időpont egyeztetés alapján. A pályázat benyújtásának határideje: 2009. szeptember 3., 12 óra. A páláyázatok benyújtásának helye: Csevak  Zrt. ügyfélszolgálata. A versenytárgyalást 2009. szeptember 8-án 14 órakor tartják meg a Csevak  Zrt. tárgyalójában. További információ Feszt Andreától, vagy Radvánszky Emesétől kérhető a 278-5837 telefonszámon.