GÖDÖLLŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. április 5., csütörtök 13:28

Az Elszer Invest Kft. közcélú felajánlása
A képviselő-testület április 5-i ülésén úgy döntött, hogy Gödöllő Város Önkormányzata az Elszer Invest Kft. által a Rézgombos Szolgáltatóház építéséhez szükséges közterületek igénybevétele tekintetében a közterület-használati díj megfizetésétől eltekint, mivel a kft. közcélú felajánlást tett arról, hogy a Szabadság téri taxi állomást guruló drosztként átépíti és a Mária-oszlop körüli területen tervezett kertben legfeljebb 500.000 forint összegben a telepítendő növényeket beszerzi.

Az önkormányzat közcélú felajánlásról szóló szerződést köt a társasággal, mely szerint a cég az önkormányzat részére a Szabadság téri taxi állomás helyett létesítendő guruló droszt kiépítéséhez viseli a terveztetés, engedélyeztetés és kivitelezés költségeit, gondoskodik a terveztetésről és az engedélyeztetésről, saját beruházásában elvégzi a kivitelezést, valamint a Mária-oszlop körüli területen létesítendő kertben legfeljebb 500.000 forint értékben beszerzi a telepítendő növényeket.A közcélú felajánlásról szóló szerződésben a felajánlás biztosításaként ki kell kötni, hogy amennyiben   az   Elszer Invest Kft. 2013.   június   30-ig   nem   teljesíti   az   általa felajánlottakat, az önkormányzat jogosult a felajánló költségére elvégeztetni azokat.