SALGÓTARJÁN MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. május 11., péntek 09:55

A Bányamúzeum után a megyei múzeum is Salgótarjánhoz kerülhet
Mint arról már korábban beszámoltunk, jövő héttől Salgótarján város    tulajdonosként működtetheti a korábban megyei fenntartású Nógrádi    Történeti Múzeum Bányászati Kiállítóhelyét, közismertebb nevén a    Bányamúzeumot. Egy április eleji kormányhatározat alapján a jelenleg    állami tulajdonban és fenntartásban lévő megyei könyvtárak és megyei    múzeumok is a megyeszékhelyhez kerülnek.

Mellékelten küldjük Salgótarján Megyei Jogú Város      polgármesterének a Kormány által kezdeményezett megyei intézmények      konszolidációját érintő további lépésekről szóló interjúsított      sajtóközleményét.

1 csatolt dokumentum A Bányamúzeum után a megyei múzeum is Salgótarjánhoz kerülhet-sajtóközlemény