SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. május 22., kedd 20:12

Harcos amazonok a szegedi éjszakában
Érdekes eseménynek lehettek szemtanúi azok, akik tegnap Szeged egyik talponállójában fogyasztották el italukat. A békés italozás azonban verekedésbe torkollott, ahol elcsattant néhány pofon. Éjfél előtt nem sokkal két barátnő betért az egyik helyi búfelejtőbe megvitatni ügyes-bajos dolgaikat, amikor a pultnál találkoztak egy ismerősükkel. A három nő békés beszélgetése kis idő múlva indulatos szóváltásba csapott át és a két 37 éves szobalány úgy döntött, hogy tettekkel is nyomatékot adnak nemtetszésüknek. A 41 éves ismerős kapott egy-két sallert a nőktől, akik az eset után elsétáltak a helyszínről. A csajok háborújából senki nem került ki győztesen, ugyanis a biztonsági őrök jelzésére kiérkező rendőrök a közelben elfogták a két harcos kedvű amazont és előállították őket a Szegedi Rendőrkapitányságra. Velük szemben garázdaság megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás. A bántalmazott nő könnyű sérülésekkel végezte az estét.