SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. május 30., szerda 01:21

Bandó három új könyvvel jön a Somogyiba
A Somogyi-könyvtárban mutatja be csütörtök délután három új kötetét "Itthon vagyok" című szerzői estjén a Szegedről indult népszerű humorista és író Nagy Bandó András, aki mostanában már inkább csak íróként dolgozik.
Egyedül állok, Nagyon fájl, Százszorszép – a könyvcímek Nagy Bandó András legfrissebb köteteit jelölik. Közös bennük, hogy mindhárom idén, a Szamárfül Kiadó gondozásában jelent meg, az utóbbi kettőt pedig a könyvhéten lapozhatják föl először az olvasók. A deszki születésű, Szegedről induló humorista, előadóművész, író a Somogyi-könyvtárban találkozik közönségével. Az Itthon vagyok című program május 31-én, csütörtökön 18 órakor kezdődik a könyvtár első emeleti folyóirat-olvasójában. A szerző beszélgetőtársa Tandi Lajos újságíró, a Szeged folyóirat főszerkesztője.

1 csatolt kép 1