VÉRTESSZŐLŐS KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2012. június 8., péntek 11:22

XII. Magyar Mazsorett Bajnokság Vértesszőlősön
2012. június 1-3. között került megrendezésre Vértesszőlősön a XII. Magyar Mazsorett Bajnokság a Magyar Majorette Szövetség és a Vértesszőlősi Sportegyesület Mazsorett Szakosztályának szervezésében. A nevezések alapján 26 településről érkeztek a csoportok az ország minden részéből. A versenyzők a botos, pom-ponos, zászlós, show és mix kategóriákban közel 300 produkciót mutattak be. A szebbnél szebb ruhákban bemutatott koreográfiákat nemzetközi zsűri értékelte. Ez a verseny egyben kvalifikáció is volt az idei Európa Bajnokságra, melyet Lengyelország rendez. A szombati ünnepélyes megnyitó után a csapatok bemutatták menettáncaikat a Múzeum utca alsó szakaszán, majd azt követően a színpadon folytatódott a verseny. Az időjárás nem igazán kedvezett a szabadtéri bemutatókhoz, de vasárnapra fergeteges hangulat alakult ki az iskola udvarán felállított színpadon és környékén. Köszönjük támogatóinknak a verseny megszervezéséhez és lebonyolításához nyújtott segítséget.

2 csatolt kép Bajnoksag_2Bajnoksag