GYŐR-MOSON-SOPRON VÁRMEGYEI ÖNKORMÁNYZAT
2012. szeptember 25., kedd 10:46

Tervismertető és vitafórum Mosonmagyaróváron is
Győr, Sopron és Kapuvár után szeptember 28-án, pénteken Mosonmagyaróváron is sor kerül a megyei területfejlesztési koncepciót megalapozó helyzetfeltáráshoz kapcsolódó tervismertető és vitafórumra. Az érdeklődőket a Városháza nagytermében 9.00 órától várják.
A már megtartott fórumokon elhangzottak, illetve a beérkezett javaslatok, észrevételek alapján már elkészült a koncepció helyzetfeltárás részének második olvasata (2.0-s egyeztetési változat – megtekinthető a megyei önkormányzat honlapján, lásd a kapcsolódó webcímet).
Ezt a megyei közgyűlés tagjai is megismerték szeptember 21-i ülésükön. Terv szerint a megyei területfejlesztési koncepció és program kidolgozását megalapozó helyzetfeltátás tárgyában határozathozatalra a megyei közgyűlés november 23-i ülésén kerül sor.