BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2009. október 5., hétfő 12:53

Uszodamester és vízvisszaforgató gépész tanfolyamot hirdet Békés Város Önkormányzata
A békési uszoda építése javában zajlik, az ünnepélyes átadás már nem sokat várat magára. A szakképzett munkaerő-ellátás biztosítása érdekében Békés Város Önkormányzata uszodamester és vízvisszaforgató gépész tanfolyamot hirdet. A sikeres vizsgázók jó eséllyel pályázhatnak a békési uszoda állásaira, ám a tanfolyam szervezői nem tudják biztosítani egyik jelentkező számára sem, hogy sikeres vizsga esetén munkahelyet is tudnak biztosítani.

Békés Város Önkormányzatának szervezésében uszodamester és vízvisszaforgató gépész tanfolyam indul. A leendő uszodamesterek 100 órás képzés, a vízforgató gépészek 72 órás képzés keretében sajátítják majd el a szakmai ismereteket. Az uszodamesteri tanfolyam esetében kérjük, a jelentkezés előtt kezdjék meg a megfelelő kondicionális felkészülést.
-         uszodamester                         62.500,- Ft + ÁFA
-         vízvisszaforgató gépész     60.000,- Ft + ÁFA

Jelentkezési határidő: 2009. október 14.
A tanfolyam a jelentkezőktől függően 2009. október második felében fog kezdődni. A képzésekről és a jelentkezés további feltételeiről információkat Kálmán Tibor ad a 06-20-8057-251 telefonszámon vagy a e-mail címen.

A tanfolyam részletes kiírása és egyéb feltételei a csatolt dokumentumban olvashatók, mely itt tölthető le!

1 csatolt dokumentum Uszodamester és vízvisszaforgató gépész tanfolyam részletes feltételei