ALGYŐ NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2012. november 10., szombat 08:23

Műfüves pályát ad át Algyőn az MLSZ
Ezúton meghívjuk Algyőre, a Magyar Labdarúgó Szövetség ünnepélyes pályaátadására.

Az ünnepség helyszíne és időpontja: Algyő, Sport utca 7., 2012. november 12., hétfő

15.30 óra – ünnepi megemlékezés: 100 éves a Csongrád Megyei Labdarúgó Szövetség és 60 éves az Algyői Sportkör. Közreműködik: a szegedi Fricsay Ferenc Városi Fúvószenekar.

16.30 óra – az algyői műfüves pálya ünnepi átadása
A társasági adó támogatási programnak és az MLSZ koordinációs munkájának köszönhetően országszerte 74 pályát építettek és adtak át 2012-ben. A mostani nagyméretű, villanyvilágítással ellátott műfüves labdarúgó pálya jól példázza a szövetség azon stratégiai szándékának megvalósulását, hogy az ország minden régiójában modern, a tömegsport (grassroots) eseményeit szolgálni képes létesítmények épüljenek.

Az eseményen ünnepi beszédet mond:
Csányi Sándor, az MLSZ elnöke
Kiss Norbert, a Sportért Felelős Államtitkárság helyettes államtitkára
Dr. Tamás Henriette, a Nemzeti Sport Intézet főigazgató-helyettese
Herczeg József, Algyő polgármestere
Kiss-Rigó László, szeged–csanádi megyés püspök.

Szeretettel várjuk eseményünkre!