MISKOLC MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. december 3., hétfő 15:59

Kisiskolások rajzai a miskolci Városháza karácsonyi üdvözlőlapjain
Miskolc életében egyedülálló kezdeményezéssel fordult Miskolc Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala a város általános iskolás, alsó tagozatos diákjaihoz.

Az eddigi gyakorlattól eltérően idén azt szeretnénk, hogy a karácsonyi üdvözlőlapok megjelenése valóban különleges, szívből jövő legyen.

Dr. Kriza Ákos polgármester ezért arra kérte az iskolák igazgatóit, hogy iskolájuk alsó tagozatos diákjait kérjék meg, rajzolják le milyennek látják ők azt az üdvözlőlapot, amit szívesen postára adnának karácsonykor. A munkák beérkezésének határideje a mai nap volt és szép számban érkeztek is rajzok.
A beérkezett rajzok közül szerdán egy szakértő zsűri fogja kiválasztani azt az ötöt, amelyeket végül képeslap formájában ad majd postára Dr. Kriza Ákos polgármester, az alpolgármesterek és Miskolc Megyei Jogú Város jegyzője.

A kiválasztott rajzok alkotói ajándékban részesülnek, a beérkezett képeslapterveket a Városháza aulájában fogjuk kiállítani.