SÜMEG VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. december 15., szombat 16:10

Sümegi tél - Nagy Zsófia képe a nyertes
Sümeg téli arcai címmel fotópályázatot hirdetett a Kisfaludy Művelődési Központ, amelyre tízenkét pályamunka érkezett. A nyertes fotót Nagy Zsófia helyi lakos készítette. Mint Nagy Zsófia kérdésünkre elmondta, nagy hidegben, hófúvásban készítette a képet, valószínű a tavalyi kemény mínuszokban. Szeret fotózni, rengeteg papírképet is őriz, amelyet oldalán tesz közzé a régi Sümegről. Ha szép tájat, naplementét, érdekes fényeket lát, azonnal megörökíti, ha fényképezőgép nincs nála, akkor mobiltelefonjával. Ajándéka egy digitális képkeret volt. A második helyezést Fehér Barbara, a harmadikat Fehér Gergő érte el. Közönségdíjas lett Mészáros Norbert. A szervezők a nyertes fotóból képeslapot készítettek. A zsűri tagja Kende Kata, Vincze Péter fotós és Bódis Piroska a művelődési központ munkatársa volt. Az alkotások az év végéig az Árkádok galériában láthatók, azt követően a szemközti Tourinform irodában tekinthetők meg.

1 csatolt kép 1