SZEGED MEGYEI JOGÚ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2012. december 20., csütörtök 00:26

Szenior novellaírókat díjaztak a Somogyiban
Levél a hitveshez – Amit meg kell köszönnöm neked... címmel hirdetett szenior elbeszélés-pályázatot a szegedi Somogyi-könyvtár, az önkormányzat idősügyi tanácsa és a Szeged-Csanádi Egyházmegye Pasztorális Helynökség CsaládKözPontja.
A műsorral egybe kötött ünnepélyes eredményhirdetést szerda délután tartották a bibliotéka Dóm téri központjában.
A Simai Mihály József Attila-díjas költő vezette zsűri Ácsné Fekete Ilona írását találta a legjobbnak, második Bálint Jánosné Ágoston Ilona, harmadik Fraknóyné Benkő Irma lett.
Kiemelkedő teljesítményért a könyvtár ajándékában részesült Csonka Miklós, Pusztai János, Sántáné Kurunczi Mária, Simonné Nagy Éva és Zámbori Ferencné.
A polgármester különdíját Csányiné Szaszkó Klára kapta, az idősügyi tanács különdíját pedig Bakos Rózsa vehette át.