GYULA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2009. december 2., szerda 12:03

Pályázati felhívás a SIKERES GYULAI 2009 CÍMRE!
Sikeres Gyulai cím adományozható annak a köztiszteletben álló személynek vagy közösségnek, aki(k) Gyula város területén olyan sikeres tevékenységet folytat(nak), mely mind saját mind pedig Gyula város számára anyagi és erkölcsi elismerést jelent.
A Sikeres Gyulai Cím frekventáltan azok kiemelkedő munkáját díjazza, akik Gyula város gazdasági vagy egyéb területén szereztek érdemeket.
A kitüntetettnek olyan gyulai lakóhely, székhely vagy telephely bejelentéssel kell rendelkeznie, mely által kötődése Gyula városához egyértelmű.
Az elismerésre, javaslatot tehet minden gyulai természetes személy és közösség. A javasolt személy nem lehet hozzátartozó, politikus és képviselő.
A javaslatnak tartalmaznia kell:
a) a kitüntetésre javasolt nevét, iskolai végzettségét,
b) annak a tevékenységnek ismertetését, amely alátámasztja a javasolt cím adományozását;
c) a javaslat dátumát, a javaslattevő nevét, aláírását és telefonszámát,
d) a sikeresség fogalmának taglalását (gazdasági, kulturális stb. értelemben, kisebb nagyobb környezetre vonatkoztatva),
e) nyilatkozat a javaslattevő részéről, hogy a javasolt nem hozzátartozója, nem politikus vagy képviselő.
A Sikeres Gyulai Címet minden évben, a januárban tartandó újévi fogadáson a hivatalban lévő polgármester adja át.
A javaslatot az egyesület címére(Gyula, Ecsedi u. 22) vagy () kell eljuttatni, beadási határidő 2009. december 15.
Információs telefonszám: 30 9154677

Sikeres Gyuláért Egyesület