KALOCSA VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. június 8., szombat 18:07

Önkéntesekre van szükség a solti nyári gát védelméhez – Regisztráljon, aki menni tud!
Kalocsáról és a környékből is várják az önkénteseket a solti nyári gáthoz – adta hírül Török Ferenc, Kalocsa polgármestere, a solti önkormányzat kérését.

A nyári gát védelméhez minden segítő kézre szükség van, így Helyi Védelmi Bizottság a +36 (78) 465 700-as telefonszám 219-es mellékén várja azok jelentkezését, akik munkájukkal hozzá tudnak járulni a védekezési munkálatokhoz.
A megfelelő koordinálás érdekében, arra kérik az illetékesek az önkénteseket, hogy mindenképpen regisztráljanak a fenti telefonszámon, amire ma (szombaton) 15 és 21 óra között van lehetőség.
Az első buszok vasárnap reggel indulnak a kalocsai önkormányzat főbejárata elől reggel 7 órakor, de mindenkinek a személyes egyeztetés után adnak időpontot, hogy melyik járattal indulhat majd útnak. Ugyanitt arra kérnek mindenkit, hogy regisztráció nélkül ne induljon el!