ÉRPATAK KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. augusztus 8., csütörtök 09:21

Dr. Orosz Mihály Zoltán érpataki polgármester kosdi beszéde az önfenntartó, nemzeti érzelmű települések találkozóján 2013-07-20-án
Dr. Orosz Mihály Zoltán érpataki polgármester kosdi beszéde a „vérpataki” időkről, a liberalizmus pusztító és halálos „gyümölcseiről”, sötét elveiről és sátáni ideológiájáról, az összefogás szükségességéről, a helyes diagnózisról, a konzervatív és hierarchikus értékrend szükségszerűségéről, a liberális média mocskairól és folyamatos hazugságairól, a liberálisok által diktált (és általuk soha be nem tartott) terrorisztikus toleranciáról, a sötétség terjesztése toleráns kezelésének elutasításáról, a szájkaratéról, a politikai szemfényvesztés elutasításáról, a rombolók elleni intolerancia szükségességéről, az őshonos nemzet és nemzeti kultúra domináns jellegének megvalósításáról. A tettek, az emberek, a vélemények értékelésének szükségességéről, a nemzetközi szabadkőműves háttérszervezetek meglétéről és hazai liberális ügynökhálózatáról, ezek leleplezéséről valamint, mielőbbi kőkemény elszámoltatásának igényről, a liberálisok hülyítéséről és uszításáról, a hatályos jogszabályok által definiált normák következetes megkövetelésének szükségességéről és az ezt támadó s aláásó rasszista emberjogi „jogvédelemről”, a százmilliós integrációk kudarcáról, a több száz ezer forintos havi liberális mentorálások szükségtelenségéről, a gyermekek nemzőinek nevelési kötelezettségeiről, az iskolában uralkodó kvázi-börtönviszonyok megszüntetésének módjáról, a hagyományőrzés legkiválóbb közösségépítő jellegéről, a hazafias nevelés kulcsfontosságáról, a helyi elit kialakításáról, a csapatkötelék megszervezéséről, a szemfényvesztő politikusok helyett a közösségérvényesítő államférfiak szükségességéről.