TISZAALPÁR NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 4., szerda 15:12

III. Országos Kosárfonó Találkozó és Helyi Termék bemutató
Start: 2013-09-14 08:00
Az idei évben immáron harmadik alkalommal kerül megrendezésre településünkön az Országos Kosárfonó Találkozó. Ebben az évben rendhagyó módon, önálló rendezvényként kerül lebonyolításra az esemény, mely egyben remek alkalom arra, hogy a Helyi Termelők széles körben mutathassák be az általuk termelt, készített, feldolgozott termékeket, legyen az zöldség gyümölcs, tejtermék, vagy olyan alapanyag, melyet helyben termelnek és dolgoznak fel.
A rendezvény megnevezése: III. Országos Kosárfonó Találkozó és Helyi Termék bemutató.
Időpontja: 2013. szeptember 14-15.
Helyszín: Termelői Piac, Tiszaalpár

Kérjük Önt, mint Helyi Védjegyszerződöttet, Helyi Védjegytulajdonost, Helyi Termelőt, hogy járuljon hozzá a rendezvény színvonalas lebonyolításához azzal, hogy termékét, termékeit bemutatja a szeptember 14.-én szombaton 13 órától megnyitásra kerülő kosárfonó kiállításon, vásáron és kosárfonó bemutatón. Bízunk benne, hogy ily módon Tiszaalpár Helyi Termelői az ország minden részéből idelátogató kosárfonóknak, valamint vendégeknek köszönhetően még ismertebbek és elismertebbek lesznek.
Amennyiben részt kíván venni az rendezvényen, szándékát szeptember 09-ig jelezze Kerekes Andrásnál a 06/70-3141988-as, vagy Kanalas Jánosnál 06/76424-497 telefonszámon, ahol részletes felvilágosítást is kaphat.

2 csatolt kép 221