SÁRRÉTUDVARI NAGYKÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 16., hétfő 08:35

"Itthon vagy - Magyarország szeretlek" vetélkedő és színpadi előadások Sárrétudvariban
Sárrétudvari Nagyközség Önkormányzata az "Itthon vagy - Magyarország szeretlek" program keretében 2013. szeptember 28 és 29-én szórakoztató programsorozatot szervez, mely során honismereti vetélkedőn és színpadi előadásokon vehetnek részt az érdeklődők.

A részletes programterv a következő:
- 2013. szeptember 28. szombat 10.00 óra
Honismereti vetélkedő, ahol településünk iskolás tanulói mérhetik össze tudásukat Magyarország kultúráját, történelmét és hagyományait illetően.
- 2013. szeptember 29. vasárnap 19.00 óra
Zenés- táncos színpadi műsor, mely során fellépnek a helyi óvodás gyermekek, iskolás korú néptánccsoportok, a Lolita táncos gyerekek, településünk tehetséges énekesei, valamint meghívott vendég színtársulat, jelmezes, magyarsághoz fűződő előadásukkal.
- 2013. szeptember 29. vasárnap 21.00 óra
Csatlakozva az országosan összehangolt Szent Mihály napi tűzgyújtáshoz, a Szittyász Íjászegyesület közreműködésével történik meg a tűz látványos meggyújtása.