LITÉR KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 16., hétfő 13:46

Litér - "Itthon vagy - Magyarország szeretlek"
2013. szeptember 28-án reggel 7 órától kerül megrendezésre immár 3. alkalommal a Hal- és vadfőző verseny Litéren, a Közparkban.
A főzőverseny ideje alatt lovaglási lehetőséggel, íjászattal és kézműves foglalkozásokkal, sportjátékokkal várjuk a település családjait, óvodástól a nagyszülőkig. A kora délutáni eredményhirdetés után sem kell hazaindulni senkinek, hiszen egész nap vendégünk lesz Polgár Péter humorista, aki köztudottan nagyon szeret főzni is, nemcsak nevetni és nevettetni. Programunkban tevékenyen részt vesznek civil szervezeteink is: Nyugdíjas Klub, Falunkért Egyesület, Litéri Polgárőr Egyesület, a Csiszár Lovas Egyesület és a Litéri Zöldág Kulturális Egyesület.
2013. szeptember 29-én vasárnap este 20.00 órától várjuk ismét vendégeinket és a falu lakóit a Közparkba egy kis néptánccal, népdalokkal fűszerezett hatalmas Szent Mihály napi ünneplésre, amit az este 21.30 órakor kezdődő tűzgyújtással, és körbetáncolással koronázunk meg.