ACSALAG KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 17., kedd 14:03

Acsalagon is lobog az összetartozás lángja
Nagy örömünkre szolgál, hogy az ország települései közül immár 1300 csatlakozott az"Itthon vagy! Magyarország, szeretlek!"című kezdeményezéshez! Felemelő érzés, hogy részesei lehetünk az egész országra szóló, hagyományteremtő szándékkal életre hívott programsorozatnak, amelynek záró akkordjaként több száz vagy akár valamennyi magyar településen egy időben lobban majd fel a Szent Mihály napi tűz - jelezve összetartozásunkat.
A kétnapos rendezvény programja a következő lesz:
Szeptember 28-án szombaton 15 órakor a helyi kultúrházban "Magyarország Szeretlek" kvízjáték a helyi egyesületek közreműködésével.
17 órától Táncház a Tulipánt népi együttessel kifulladásig.
A táncházzal párhuzamosan játszóház Rózsa Pirivel és barátaival, valamint csuhézás Szakács Valival.
A rendezvény alatt finom falatokkal kedveskedünk a résztvevőknek.
29-én vasárnap  18-tól Szent Mihály napi zenés mulatság veszi kezdetét az Akác vendéglőben, ahol várunk minden érdeklődőt egy finom vacsorával,talpalávalóval és 21.30 -kor fellobban a Mihály napi tűz összetartozásunk szimbólumaként.
Mindenkit Szeretettel Várunk!