MÓR VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 17., kedd 15:39

,,Itthon vagy - Magyarország szeretlek!" programsorozata Mór városában
Mór Város Önkormányzata csatlakozott az ,,Itthon vagy - Magyarország szeretlek!" programsorozathoz. A kisváros bepillantást enged értékteremtő, hagyományörző munkájának egy kis szeletébe, melyhez örömmel csatlakoztak a helyi civil szervezetek, helyi előadók és művészeti csoportok.

Szeptember 28. (szombat)
07:30-12:00 Fejér Megyei Tűzoltóverseny (kismotorfecskendő szerelés és váltófutás, hagyományos tűzoltóverseny) valamint Polgármesteri köszöntő
19:00-01:00 Utcabál a Stugi Zenekarral

Szeptember 29. (vasárnap)
19:30 Móri Ifjúsági Fúvószenekar koncertje
Közben
Karacs Ildikó énekesnő műsorát, valamint a móri Megakórust (Móri Vegyeskar, Liederkreis Német Nemzetiségi Kamarakórus, Napsugár Óvoda pedagógusainak kórusa, Magnificat Kórus, Protestáns Kórus ) hallhatjuk.
 Az este folyamán móri borokat kóstolhatnak meg a rendezvényre kilátogatók (pl. a hungarikummá vált Móri Ezerjót)
21:30 Országos tűzgyújtás móri eseménye, mely alatt a Geszti Péter Magyarország című dala szól, valamint 1 pohár móri borral koccintanak a város vezetői, a 2012. évi Borkirálynő, a Borbarát Hölgyek és a Brindisi Szent Lőrinc Borrend képviselői  a rendezvényen megjelentekkel