BUDAPEST FŐVÁROS XXI. Kerület - Csepel Önkormányzata
2013. szeptember 18., szerda 07:13

Meghívó - Itthon vagy! Magyarország szeretlek!
2013. szeptember 28-án a Rákóczi Kertbe várjuk a csepeli családokat egy közös együttlétre, egy valódi közösségi programra.
Talán a receptet is megtaláltuk…
Végy sok-sok csepelit, kicsit és nagyot egyaránt! Adj hozzá mindenféle különlegességet, amely gyermek és felnőtt számára kedves és tanulságos: népi játszótér, kisállat-simogató, lovaglás, magyar kutyafajták bemutatója. Fűszerezd jóféle „hazaival”: Csepp-Csepel, Kis-Csepel, Csepeli Freetime. Öntsd nyakon bőven vidámsággal, jókedvvel és rengeteg szeretettel! Forrón ajánljuk mindenkinek! Ez nem más, mint az „Itthon vagy! Magyarország szeretlek!„ – csepeli családi vigalom.
A programsorozat zárásaként szeptember 29-én, 21.30 órakor Szent Mihály napi máglyagyújtás.
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!