ILINY KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 20., péntek 14:53

Iliny Község Önkormányzata is csatlakozott az „Itthon vagy! Szeretlek, Magyarország!” programhoz.
Iliny Község szeretettel várja Önöket „Itthon vagy! Szeretlek, Magyarország!” rendezvénysorozat keretében 2013. Szeptember 28- 29-éntartandó programjainkra.
Szeptember 28.- szombat:
Délután 16 órakor kezdődik. Programunk keretében az újjáépült Idősek Klubja ünnepélyes átadása történik.
  Mindenkit szeretettel várunk!
Az Ilinyi Hagyományőrző Csoport  műsorral kedveskedik, szüreti felvonulás egyes elemeit elevenítik fel.
Vacsora után szüreti bál.

Szeptember 29. vasárnap:
"Szeretlek szűkebb hazám" kerékpártúrához való csatlakozás. Indulás őrhalomból, Hugyag, Csitár érintésével, érkezés hozzánk Ilinybe, ahol megvendégeljük a bicikli túra résztvevőit.
 Faültetéssel folytatjuk a programot. Az olaszországi testvértelepülésünk Alpago ajándéka ezek a csemeték. A gyerekek akadályversenyen vesznek részt, míg a felnőttek főzőversenyen.
A bőséges lakoma elfogyasztása után, fáklyás menet indul a Mária dombra, ahol meggyújtjuk  a máglyát.