GÖDÖLLŐ VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2013. szeptember 26., csütörtök 21:47

Ingatlan, 25 milliós kikiáltási áron
Árverésen történő értékesítésre jelölte ki a képviselő-testület szeptember 26-i ülésén az önkormányzat tulajdonát képező 5845/3 helyrajzi számú, Ady Endre sétány 12. szám alatti ingatlant bruttó 25.273.000 Ft-os kikiáltási ár megjelölésével.

Az ingatlan elhelyezkedése rendkívül kedvező, adottságai az egész város tekintetében egyedülállóak. Lakóházas környezetben található, de a kastély közelében, a telekkel szemben a zeneiskola áll és az Alsópark terül el. Az Ady Endre sétány park jellegű kialakítása is különleges adottságokat nyújt.
A 882 m2 területű tehermentes ingatlanon korábban többlakásos, bérbeadással hasznosított épület állt, amit 2010-ben – gazdaságosan fel nem újítható állapota miatt – elbontottak.