BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2014. február 10., hétfő 10:38

Február 20-án lesz a Kecskeméti Gábor Emlékkonferencia Békésen
A békési kulturális központ a néhai tornász olimpikon nevét hivatalosan 2012. január 1-től viseli. Ennek tiszteletére a Békés Városi Kecskeméti Gábor Kulturális, Sport és Turisztikai Központ minden évben megrendezi a Kecskeméti Gábor Emlékkonferenciát, melyből hagyományt szeretnénk teremteni, így 2014. február 20- án (csütörtök) 14:00 órától már a harmadik eseményre invitálunk minden kedves érdeklődőt.

Helyszín: Kecskeméti Gábor Kulturális Központ (5630 Békés, Jantyik M. u. 23-25. 66/411-142)

Program: Köszöntőt mond: Izsó Gábor, Békés város polgármestere

Előadások:

Székely László, a MOB főmunkatársa: A sportiskolai program
Dr. Fest Sarolta, főiskolai tanár, SZIE Alkalmazott Pedagógiai Kar: A testnevelési órák prevenciós lehetőségei
Csirkés Zsolt, egyetemi tanársegéd, Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar: A bemelegítés jelentősége az iskolai testnevelésben
Harangozó Imre, tanár, néprajzkutató: „Nézd a tánc nemét” (mozdulatbéli anyanyelvünk)
Csaszni László, a Békés Megyei Diáksport Tanács elnöke: A békés megyei diáksport hatásmechanizmusa

Moderátor: Vámos László, tanár, tanácsnok
A belépés díjtalan!
Szervezők:Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium,Békés Városi Kecskeméti Gábor Kulturális, Sport és Turisztikai Központ,Békés Város Önkormányzata

Támogatók:
Békés Megyei Testnevelő Tanárok Egyesülete
Békés Megyei Diáksport Tanács

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!