KISÚJSZÁLLÁS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2014. április 28., hétfő 08:59

Május 1-jén kétéves a Kumánia
Május 1-jén ünnepli 2 éves születésnapját a kisújszállási Kumánia Gyógy- és Strandfürdő, valamint a Hotel Kumánia***. Az évfordulót idén is nagyszabású rendezvénnyel ünneplik meg. A 11 órai megnyitó után fellép a Mellofon Fúvósegyüttes és a zagyvarékasi Dream Dance. A gyerekeknek kézműves foglalkozással, ugrálóvárral, lufibohóccal és családi kincskeresővel készülnek. Emellett lesz egészségmérés, a gyógyvíz hatásairól szóló előadás, valamint modellező és táncbemutató is. Este éjszakai fürdőzéssel és diszkóval készülnek. A nap sztárvendége a United együttes. Napközben bárki kipróbálhatja a fürdő szolgáltatásait: az aquafitnesst, a babaúszást, a szaunavilágot és az óriáscsúszdát is. A frissítő masszázsokat féláron próbálhatják ki az érdeklődők. (Előzetes időpontfoglalás után.) A szülinapi tombolán értékes nyereményeket lehet nyerni. A szülinapos ajándéka: a belépő féláron lesz.

1 csatolt kép plakát