BUDAPEST FŐVÁROS III. kerület - Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
2014. augusztus 15., péntek 16:05

Bús Balázs polgármester ellenőrző méréseket rendelt el a Szigettel kapcsolatos panaszok miatt
Az elmúlt két napban az önkormányzathoz beérkezett, a Sziget Fesztivál zajkibocsájtásával kapcsolatos panaszok miatt, Bús Balázs polgármester azonnali kontrollméréseket rendelt el.

A határérték betartása érdekében a polgármester a mai napon személyesen is egyeztetett Gerendai Károllyal, a Sziget Kft. ügyvezetőjével, továbbá felszólítja a Sziget Fesztivál szervezőit, hogy fokozottan ügyeljenek a rendezvény részére megállapított, a szerződésben is vállalt határértékek betartására.

Amennyiben az ellenőrző mérések a határérték túllépését igazolják a polgármester korlátozó intézkedésként a határértékek azonnali csökkentését fogja elrendelni.

Óbuda-Békásmegyer, 2014. 08.15.

Bús Balázs