ÉRPATAK KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2014. október 14., kedd 18:22

Sajtótájékoztató. Az Érpataki Modell bevezetése Konyáron
Az önkormányzat és a helyi hatalom működtetésére vonatkozó, 10 éves tapasztalattal rendelkező Érpataki Modell alkalmazása kezdődik el Konyáron az újonnan megválasztott polgármester vezetésével.

A modell alkalmazásának részleteiről tart sajtótájékoztatót Víg Szilárd, Konyár polgármestere, és Orosz Mihály Zoltán, Érpatak negyedszer megválasztott polgármestere.

Helyszín: Konyár Polgármesteri Hivatal Rákóczi u. 24.
Időpont: 2014. 10. 16. csütörtök 14.00 óra

A sajtótájékoztató témája:

Elvek és módszerek a település fejlesztése érdekében:

- a közbiztonság megteremtésének alapelvei
- a munkahely teremtés érdekében szükséges lépések
- a hivatal működésére vonatkozó elképzelések
- a közmunkával kapcsolatos elvárások
- a kül- és belterületi biztonságot megerősítő szolgálatok felállítása.
- normafelmutatás és megkövetelés a hatályos törvények és a társadalmi elvárások alapján
- a gyermekvédelmi szolgálat működésére vonatkozó elképzelések

Az általános iskolából az igazság kimondásáért, - hogy tudniillik a cigányságon belül is meg kell különböztetni egy építő és egy romboló réteget - elbocsátott tanárt most Konyár polgármesterének választotta meg a lakosság, mellyel egy a településéért és hazájáért elkötelezett vezetőt nyert.

Víg Szilárd a sajtótájékoztató keretében általános és konkrét terveit osztja meg a nyilvánossággal.

A Sajtó Tisztelt Képviselőit szeretettel várjuk!