KISTELEK VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2015. február 2., hétfő 22:44

Végéhez ért az Ifjúsági Centrum kialakítása pályázat Kisteleken
Elkészült az Ifjúsági Centrum,amely Kistelek Város Művelődéséért és Sportéletéért Közhasznú Közalapítvány által elnyert 100%-os vissza nem térítendő támogatásból került megvalósításra. A multifunkciós épület emeletének használaton kívüli részén kialakításra került egy 385 m2-es táncterem, ifjúsági klubhelyiség és egy hangszigetelt televízió stúdió. A fiatalok szórakozási lehetőségének biztosítására a projekt keretén belül beszerzésre kerültek pingpongasztalok, csocsóasztal, billiárdasztal. Az építkezés már tavasszal befejeződött-majd a használatbavételi engedély megérkezése után a fiatal táncosok birtokba vették a tánctermet és a TV stúdió berendezésre került. 2014. decemberében a záró kifizetési kérelem benyújtása megtörtént. A beruházás Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alap támogatásával, 49 281 615 Ft támogatási összegből az ÚMVP LEADER fejezet Fiatalok életminőségét javító beruházások támogatása célterület keretén belül kerül megvalósításra.