GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2015. július 23., csütörtök 15:06

Rendkívüli ülést tartott a gyöngyöstarjáni képviselő-testület
Gyöngyöstarján Község Önkormányzatának Képviselő-testülete július 21-én rendkívüli ülésen döntött a belügyminiszter részére önkormányzatok költségvetési támogatásának benyújtásáról államháztartáson belüli tartozások rendezésére és szociális ellátásokhoz történő hozzájárulásra. Módosította a testület szociális rendeletét is, melyben a települési támogatások rendszerét változtatta meg.
Az irányár meghatározásával az önkormányzat tulajdonában álló, Dobó utca 45 szám alatti ingatlan értékesítésének előkészítésére felhatalmazást kapott a polgármester.
Határozatot hozott a Képviselő-testület Galambfalva község falunapján részvételről is, melyen a testület tagjaiból álló delegáció vesz részt július 23 és 26 között.
Az elfogadott rendelet a község honlapján megtekinthető.