SZANK KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2015. augusztus 31., hétfő 18:28

2015. augusztus 28.-án ünnepélyes projektzárót tartott Balástyán a „Tiszta víz” Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás.
A települések  polgármesterei és az érintett cégek képviselői, szakértői  megbeszélték az elért eredményeket, a beruházás során felmerült problémákat. A projekt lezárása természetesen nem jelenti azt, hogy az elkövetkező időszakban ne lenne teendője települések önkormányzatainak, hiszen az elkészült létesítmények üzemeltetése, fenntartása folyamatos munkát igényel.
 A települések vezetői külön köszönik a lakosság türelmét, megértét a kivitelezés során felmerült kellemetlenségek miatt!

1 csatolt dokumentum Tájékoztató kiadvány