GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2015. december 22., kedd 09:37

Megtartotta évzáró ülését a Képviselő-testület
Munkaterv szerinti utolsó ülését tartotta Gyöngyöstarján Község Képviselő-testülete. A napirendben szereplő képviselő-testületi és belső ellenőrzési munkaterven kívül a koncepciónak megfelelően döntés született a január 1-jétől érvényes bérleti díjakról, a Mozgáskorlátozottak Heves Megyei Egyesületének és az Egészséges Jövőért Közalapítványnak támogatásáról valamint a konyha téli üzemszünete idejére a szociális étkeztetés megszervezéséről. A testület támogatást ítélt meg az autóbalesetben elhunyt gyöngyöstarjáni Nádasdi Szabolcs és Mádi Elemér hozzátartozóinak is. Egy önkormányzati rendeletmódosítás is elfogadásra került, mely a temetőről, a mezőőri szolgálatról, a köztisztviselői illetménykiegészítésről és a hulladékszállításról szóló rendeletek változását eredményezi 2016. január 1-jétől. A kihirdetett rendelet az önkormányzat honlapján megtekinthető.