BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2016. január 6., szerda 09:05

Újra sima jégpálya várja a korcsolyázni vágyókat Békésen
Ismét látogathatják kicsik és nagyok a békési jégpályát, miután a napokban feltöltötték a Fáy utcai parkoló területét.

Az egyenletes, jó minőségű jég kiváló kikapcsolódást jelent minden békésinek és az élményért nem kell a befagyott, de nem mindig veszélytelen szabad vizekre menni – nyilatkozta Izsó Gábor polgármester. A felöltés munkálatait idén az önkormányzat megbízásából a Békési Önkormányzati Tűzoltóság végezte el. Az időjárás-előrejelzés szerint még több napon át korcsolyázhatnak a békésiek, mert marad a hideg időjárás. A tűzoltóság szakemberei folyamatosan figyelik majd a jég állapotát a balesetmentes használat érdekében. Az esetleges balesetekért az önkormányzat felelősséget nem tud vállalni, így a jégpályára mindenki saját felelősségére léphet.