BUDAPEST FŐVÁROS VIII. kerület - Józsefváros Önkormányzata
2016. március 24., csütörtök 11:42

Kocsis Máté közleménye - Durva valótlanságok a Magyar Narancs, a 444.hu és a 24.hu oldalakon
A Magyar Narancs, a 444.hu és a 24.hu oldalakon a mai napon olyan hírek jelentek meg, miszerint  a Főváros Tulajdonosi Gazdasági és Közterület-hasznosítási Bizottsága úgy döntött, hogy a Könyvhét rendezvényt „kidobták/száműzték/kifúrták a Vörösmarty térről”.
Ezzel szemben a valóság az, hogy erre vonatkozó döntést a Főváros Tulajdonosi Gazdasági és Közterület-hasznosítási Bizottsága nem hozott. A Könyvhét megrendezésére vonatkozó engedélyezési kérelmet támogatni fogom, sőt munkatársaimon keresztül magam ajánlottam fel a szervezőknek, hogy a VIII. kerület kiemelt terein rendezhetnének Könyvhetet.
Kérjük, a Magyar Narancs, a 444.hu és a 24.hu szerkesztőségét, hogy tartózkodjon a valótlan híresztelésektől és a vonatkozó részeket távolítsák el cikkeikből.

dr. Kocsis Máté,
Józsefváros polgármestere