GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2016. március 31., csütörtök 15:47

Beszerzések, közbeszerzések, óvodai beiratkozás: képviselő-testületi ülés Gyöngyöstarjánban
Március 24-én megtartotta munkaterv szerinti ülését a gyöngyöstarjáni képviselő-testület, melyen elfogadták az önkormányzat új beszerzési, közbeszerzési szabályzatát és az idei közbeszerzési tervét. Az óvodai beiratkozás időpontját április 25. és 29. között határozta meg a fenntartó. Eleget tett a testület az intézményi térítési díjak évi egyszeri felülvizsgálati kötelezettségének is, melynek eredményeként egyelőre a családi napközi, a szociális és gyermekétkeztetés térítési díjai nem változnak. Határozat született a közelmúltban bezárt pizzéria és kenyérbolt bérleti jogviszonyának valamint építési telkek értékesítésének pályázati kiírásáról.
A napirendi pontok megtárgyalása után szó volt a használt gumiabroncsok gyűjtésének megszervezéséről, melynek pontos időpontjáról a lakosság rövidesen tájékoztatást kap. A Hatház utcában az úttest állapota miatt a testület 5 tonnás súlykorlátozást rendelt el. A táblák elhelyezése várhatóan egy hónapon belül megtörténik.