FELCSÚT KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2016. március 31., csütörtök 18:49

Valótlan számadatok Felcsút Községi Önkormányzat uniós támogatásáról
Sajnálatos módon egyes médiumok számunkra ismeretlen források alapján valótlan tényeket állítanak az elmúlt években településünkre, Felcsútra jutó uniós támogatásokról. Ezzel a hírrel ismételten összekapcsolják Mészáros Lőrinc polgármester személyét, azt a hamis látszatot keltve, hogy az uniós pénzekből egyes személyek, vagy települések az elvárható mértéknél többet kapnak, avagy nagyobb arányban részesülnek.
Felcsút Községi Önkormányzat a valótlan hírtől teljes mértékben elhatárolódik. A nyilvános adatként hozzáférhető költségvetési és zárszámadási rendeleteink világosan és tényszerűen – külön soron – mutatják az EU forrásokból érkező támogatásokat, melyek a megjelölt évi 187 millió forintnak csupán töredékei.
Kérjük, hogy a továbbiakban a Tisztelt Újságírók szíveskedjenek valós adatokból dolgozni, avagy megjelölni azokat a forrásokat, ahonnan állításaik származnak.