GYÁL VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2016. április 18., hétfő 17:56

Gyál Város nem ért egyet a Népszava Online által közölt „Oda a polgármesterek bizalma” című cikkben megjelenített tartalmakkal.
2016. április 18-án a Népszava Online „Oda a polgármesterek bizalma” címmel cikket jelenített meg, mellékelve a város korábbi Polgármesteri Hivatalának épületéről készült fényképfelvételt. A cikk tartalmával és szellemiségével Gyál város polgármestere, Pápai Mihály egyáltalán nem ért egyet, ezért megkereste a Népszava Online szerkesztőségét, hogy haladéktalanul távolítsák el a Gyáli Polgármesteri Hivatalról készült fényképfelvételt, mivel a látszatát is szeretné elkerülni annak, hogy A Tisztelt olvasó összefüggésbe hozza Gyál város polgármesterét az említett cikk tartalmával való azonosulást. Megkeresésére a szerkesztőség az említett fényképfelvételt törölte.

Gyál Város Önkormányzata

1 csatolt dokumentum Sajtóközlemény