GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2016. május 4., szerda 08:43

Elfogadta a zárszámadást megalapozó előirányzat-módosításokat a Képviselő-testület
2016. április 28-án tartotta munkaterv szerinti ülését Gyöngyöstarján Község Önkormányzatának Képviselő-testülete. A módosított munkaterv szerint a 2015. évi költségvetési rendelet módosítását tárgyalta a testület, mellyel a 2015. évi tényadatokat rögzítették. A zárszámadás a májusi ülés napirendje lesz majd. A márciusi testületi ülésen önkormányzati vagyon hasznosítására kiírt pályázatok eredménytelenül zárultak, ezért újabb hirdetésekkel keres az önkormányzat bérlőket, befektetőket. A végleges szerződés megkötéséig lehetőség van a volt pizzéria helyiségeinek alkalmi bérletére 1000 forintos óradíjért, a rezsi külön megfizetése mellett, konyhahasználat nélkül. A napirendek megtárgyalása után a polgármester rövid tájékoztatót adott az önkormányzat pályázatainak állásáról, valamint tájékoztató hangzott el a sportegyesület finanszírozásáról.