GYÖNGYÖSTARJÁN KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
2016. május 30., hétfő 13:43

Elfogadta az önkormányzat 2015. évi zárszámadását a Képviselő-testület
Munkaterv szerinti májusi ülését tartotta meg 26-án Gyöngyöstarján Község Önkormányzatának Képviselő-testülete. Ezen tavalyi évi működéséről beszámolt a Gyöngyössolymosi Szociális és Gyermekjóléti Alapszolgáltatási Intézményfenntartó Társulás elnöke és intézményének vezetője, valamint a Gyöngyöstarjáni Közös Önkormányzati Hivatal jegyzője. Rendelet született a 2015. évi zárszámadásról és a szociális rendelet módosításáról. Július hónapban várható az önkormányzati főzőkonyha felújítása, ebben az időszakban is biztosítva lesz munkanapokon a szociális étkezés és a hátrányos, halmozottan hátrányos gyermekek szünidei gyermekétkeztetése is Gyöngyösről az ellátottak címére kiszállítással. Döntés született hazai forrású pályázat benyújtásáról: az önkormányzat a Petőfi utca egy részét szeretné felújítani, melyhez önerőt is biztosít.