HAJDÚNÁNÁS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2017. június 27., kedd 11:28

Kilencedik alkalommal találkoznak az aratók Nánáson
Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre a Hajdú Bokréta Hagyományőrző Csoport és a Kéky Lajos Városi Művelődési Központ által szervezett arató nap. Az egész napos programoknak és a versenynek ebben az évben is a Nyakas Farm ad otthont július elsején, szombaton. A „Hagyományőrző Aratók Napjára” eddig közel 20 csapat nevezett köztük üde színfoltként a lengyelországi Ustron csapata is megméretteti magát a Járási településekkel egyetemben.

Szólláth Tibor polgármester, fővédnök és Nyakas András házigazda köszöntője után a kiskaszás kézi aratás veszi kezdetét. A nap folyamán lovasbemutató mellett a jó hangulatról a Hajdú Bokréta és az Újtikosi Dalolászók gondoskodnak. A zenei kíséretet szolgáltatja és a talpalávalót „húzza” Tordai Zoltán és cigányzenekara.

7 csatolt kép 3217654