BÉKÉS VÁROS ÖNKORMÁNYZATA
2017. augusztus 9., szerda 11:49

Bolti árak alatt lehet vásárolni savanyúságot a békési üzemben
Tartósítószer - mentes savanyúságot készítenek a békési önkormányzat gyümölcs- és zöldségfeldolgozó üzemében. A feldolgozás során csemege uborkát, céklát, vegyes vágott savanyúságot, lecsót és töltött paprikát egyaránt készítenek szociális szövetkezeti keretek között. A munka még júniusban tesztüzemmel kezdődött, de ma már folyamatos termelés jellemzi a feldolgozót. Az önkormányzat a helyi gyermekétkeztetést lebonyolító konyhák, az éttermek és nem utolsó sorban a lakosok számára is lehetőséget termet arra, hogy friss, egészséges zöldségekből készült, tartósítószer-mentes savanyúságokból vásároljanak kedvező áron.
Bolti árak alatt lehet vásárolni savanyúságot az üzem székhelyén, mely a Jantyik Mátyás utca 29. szám alatti volt bölcsőde épületében lett kialakítva, megközelítés a Csíkos utca felől lehetséges. Bővebb információ Durkó Zoltánné gyártásvezetőtől kérhető a 20/443-43-22 telefonszámon.